Balkonų stiklinimas Vilniuje

Gyvenantiems seniau statytuose daugiabučiuose kažkada pribręsta poreikis naujai įstiklinti balkoną, jei iki šiol tai nebuvo padaryta. Nors sostinėje sparčiai dygsta naujos statybos daugiabučiai, kuriuose jau iš karto suplanuota, jog balkonai bus įstiklinti, tačiau šiame mieste taip pat gausu tų namų, kuriuose balkonai ne tik nepuošia išorinio namo vaizdo, bet dar ir stokoja viduje jo gyventiems galimų suteikti privalumų. Balkonų stiklinimas Vilniuje turi begalę priežasčių tai atlikti ir šįkart pabandysime jas aptarti.

Pirmiausia, balkono stiklinimas suteiks buto gyventojams žymiai daugiau šilumos. Visi žinome, kad tarybiniu laikmečiu ir šiek tiek vėliau pastatytuose daugiabučiuose visuomet stokojama šilumos, nors sąskaitos už šildymą visada yra didelės ir tai yra nuolatinių rūpesčių priežastis. Jei bus pakeisti buto langai į naujus, modernius, sandarius, bus pakeistos durys į balkoną, o kartu bus atliktas balkono stiklinimas, tuomet galima tikėtis pilnaverčio jaukumo ir šilumos namuose. Dažnai tokiuose namuose jau tenka gyventojams praverti langą, kad pravėdinti patalpas, nes butas tarsi tampa apgaubtas keliais sandarumo sluoksniais, pro kuriuos neprasiverš nei didžiausias vėjas, nei drėgmė, nei žiemiškas speigas. Tokie namai taps pačia geriausia užuovėja ir nuo gamtos stichijų, ir nuo kartais gyvenimo keliamų „vėtrų“.

Balkonų stiklinimas Vilniuje suteiks didesnį gyvenamąjį plotą – tai priklauso nuo to, ką ten norėsis veikti. Balkono stiklinimas suteiks puikias galimybes jame auginti gėles, taigi, tai gali tapti žiemos sodu ar vasaros metu – savotišku šiltnamiu. Jei namų šeimininkai mėgsta gėrėtis aplinkos vaizdais, balkone bus galima gerti rytinę kavą ir tuo pačiu stebėti bundančią gamtą ar miesto gyventojus. Taigi, balkono stiklinimas suteikia puikią progą praplėsti savo gyvenamąją erdvę.

Kadangi didmiesčiuose labai sunku atrasti tokį rajoną, kur būtų tylu ir ramu kaip kaime, tad balkono stiklinimas suteiks daug mažiau iš gatvės į namus sklindančio triukšmo. Sandariai įstiklintas balkonas, jei užverti jo langai, tikrai sumažins į butą patenkančių pašalinių garsų srautą ir suteiks žymiai daugiau ramybės.

Balkonų stiklinimas Vilniuje suteikia galimybę išvengti vagių apsilankymo namuose. Juk balkono stiklinimas gyvenantiems žemutiniuose daugiabučio aukštuose suteikia šiems niekadėjams dar vieną papildomą užtvarą, kurią reikėtų įveikti, jei norėtųsi pasisavinti svetimą turtą. O jei dar papildomai būtų įrengtos saugumo priemonės, naudojamos naujose plastikinių langų technologijose, tuomet vagys tikrai pasirinktų vizitą ten, kur viso to nėra.