Langai GENEO

Langai GENEO – tai dar naujiena mūsų lietuviškoje statybų rinkoje, kuria verta ne tik atidžiai susidomėti, bet ir pasiryžti juos įkurdinti naujuose savo namuose ar rekonstruojamame sename pastate. Nors ir negalime kol kas įvertintų jų kokybės, tačiau langai GENEO jau seniai pripažinti kitose šalyse ir užsienyje yra montuojami į pasyvius namus (į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį lietuviams). Tokio pobūdžio pasyviems pastatams tinkami ir stiklo paketai, kurie yra montuojami į langus GENEO.

Svarbiausia ir, ko gero, naudingiausia tokių langų savybė yra ta, jog langai GENEO yra ypač energiją taupanti langų profilių sistema. 86mm gylio kelių kamerų technologijų dėka langai GENEO pasižymi maksimaliu energijos taupymu, o tai yra viena iš pagrindinių Lietuvos gyventojų siekiamybė. Dėl naujoviškos pažangiausios technologijos medžiagos RAU-FIPRO® pilnai armuotas lango profilis užtikrina geriausią, kokio tik galima tikėtis, tvirtumą ir stabilumą, o visa tai sustiprina ir dar labiau užtvirtina integruota sustiprinimo sistema (IVS). Toks profilis yra maždaug 40% lengvesnis nei iki šiol naudoti langų profiliai, todėl lengvesnė yra tokių langų bei durų gamyba. GENEO profilio gylis yra 86 mm, todėl naudojant trigubą stiklinimą galima tikėtis langų su pačiomis geriausiomis šilumos sulaikymo savybėmis. Norint, kad langai GENEO būtų kuo sandaresni, juose naudojamos trimis lygiais išdėstytos trys aplink einančios tarpinės (naujoviška tarpinių geometrija).

Savo išskirtinumu pasižymės ne tik techninės langų GENEO savybės, bet ir jų išvaizda. Mat langai gali būti gaminami įvairiausių formų pagal individualius užsakymus: apvalūs, trikampiai ar naudojant skirtukus padalinti į mažesnius langelius. Langai GENEO pasižymi plačiu profilių dengimo bei dažymo spalvų pasirinkimu. Kad kuo daugiau dienos šviesos patektų į patalpas, pagalvota kuriant šiuos langus, todėl įsigiję langus GENEO, turėsite ir daugiau šviesos, nes bendras matomas plotis yra 115 m.

Langai GENEO saugos, jog iš namų nepabėgtų šiluma, o taip pat savo gebėjimu puikiai izoliuoti garsą nepraleis iš lauko į patalpų vidų sklindančių garsų, nepageidaujamo triukšmo. Langai GENEO apsaugos ir jūsų namus nuo vagių, nes juose apsauga nuo įsilaužimo siekia 2-ą klasę (3-čiąją pasiekti galima sumontuojant papildomas priemones).

Jei domina ne tik išvaizdūs, bet dar ir ilgus metus tik teigiamais privalumais galintys pasižymėti saugūs, patvarūs, ekonomiški langai, tuomet langai GENEO jums kaip tik!