REHAU durys

REHAU durys gali būti pritaikomos ir naujiems, ir seniai statytiems rekonstruojamiems pastatams. Balkono durys turi derėti prie bendros langų sistemos, pastato architektūrinio stiliaus, dizaino bei spalvų atžvilgiu. REHAU durys yra pats tinkamiausias variantas, jei norite, jog patalpose būtų pakankamai šilta, jos būtų saugios nuo įsilaužimo, o iš kiemo į patalpas nepatektų net menkiausias triukšmas ar dulkės. Nors vokiškos REHAU durų ir langų sistemos garsėja skandinavišku pobūdžiu atsiverti į išorinę pastato pusę, REHAU duris galima pasirinkti atsidarančias į pageidaujamą pusę: į vidų ar į išorę.

Ir tai, kad REHAU durų bei langų kokybė yra pačios aukščiausios klasės, nėra tik reklaminis verslininkų žingsnis. Nemažai dešimtmečių dalyvaudami statybų procesuose, REHAU durys bei langai pelnė teigiamus įvertinimus, buvo patikrinti laiko ir atitinkamų sąlygų, taigi, ir išvados yra ne tik gamintojų, montuotojų išgalvotas dalykas. Beje, visą REHAU durų bei langų kūrybinį procesą bei gamybą griežtai prižiūri ir vertina polimerų tyrimo institutas. Pačiai REHAU durų konstrukcijai, stiklo paketui bei profiliui nekenkia lietuviško klimato ypatumai – nei šaltas žiemiškas oras, nei kaitrūs saulės spinduliai ar gausūs krituliai, o tokią ilgaamžišką išvaizdą bei nekintančias technines sąlygas gali išlaikyti tik ypatingi gaminiai. Kitas labai svarbus šių durų požymis – gebėjimas nepasiduoti smūgiams bei laužimui, kai norima iš lauko pusės patekti į vidų. Kaip skelbia policijos statistika, per balkoną į namus patenka didžioji dalis vagių, taigi šios durys privalo būti kuo tvirtesnės ir patikimesnės.

REHAU durys pasižymi daugeliu teigiamų savybių:

  • atitinka dabartinius energijos taupymo EnEV standartus, nes yra ypač sandarios;
  • nepaprastai stabilios ir tvirtos, nes yra sutvirtintos plieniniais rėmais;
  • sustiprinta stiklo pluoštu su RAU-FIPRO, IVS, t.y. integruota sustiprinimo sistema;
  • aukšta kokybe ir lengva priežiūra vertinamas HDF paviršius (High Definition Finishing);
  • termiškai atskirtas aliuminio slenkstis nesuteikia galimybės grindyse atsirasti šaltoms zonoms;
  • didelis spalvų ir paviršių pasirinkimas (jos gali būti atskirai atitinkamai parenkamos ir išorėje, ir vidinėje pusėje, kad derėtų prie supančios aplinkos);
  • ekologiškos, nes gaminamos iš nekenksmingos sveikatai plastmasės, o ateityje gali būti perdirbamos, kas nebūdinga kitiems panašiems gaminiams;
  • apgalvotai paslėptos jungiamosios REHAU durų detalės joms suteikia patrauklų vaizdą;
  • ypatingas spynos griovelis suteikia durims padidintą saugumą, o kartu ir didesnę apsaugą nuo patekimo pro balkoną į patalpų vidų.