REHAU profiliai

REHAU profiliai, lyginant juos su kitokiais pastaruoju metu naudojamais langų profiliais, turi nemažai privalumų, dėl to yra teigiamai vertinami klientų. Pagal aukščiausios klasės kokybės lygį gaminami šie langai pasižymi optimaliu energijos taupymu, puikia apsauga nuo iš gatvės sklindančio triukšmo ir dulkių, patogiu varstymu į lauko pusę bei galima padidinta apsauga nuo įsilaužimo. Daugiau nei 60 metų rinkoje dalyvaujantys šie Vokietijos gamintojai klientams siūlo tik aukščiausio lygio gaminius, kurie pirmiausia yra tikrinami

REHAU profiliai turi aukštos kokybės užbaigimo (HDF) būdu apdorotą paviršių, todėl yra lengvai prižiūrimi. Valant juos tam skirtomis priemonėmis šis profilio paviršius atrodo spindintis ir lygus ir tokios išvaizdos nepraranda ilgą laikotarpį.

Dažniausiai langai keičiami tuomet, kai patalpose jaučiama vėsuma būtent dėl nesandarių, senų langų. O naujus langus montuojant norisi, kad jie būtų su kuo puikesne šilumos apsauga. Vertinant šilumos izoliacijos rodiklius pateikiame langų su REHAU profiliais gebėjimą saugoti šilumą:

  • GENEO iki Uf = 0,86 W/m²K
  • GENEO PHZ iki Uf = 0,79 W/m²K
  • Brillant-Design iki Uf = 1,2 W/m²K
  • Brillant-Design MD iki Uf = 1,1 W/m²K
  • Euro-Design 70 iki Uf = 1,3 W/m²K
  • Nordic-Design iki Uf = 1,0 W/m²K

Pirmiausia verta pakalbėti apie REHAU GENEO® 86mm gylio langų profilių sistemą, kuri pastaruoju metu vertinama kaip geriausia energetiniu požiūriu. Pilnai armuoto plastikinio lango profilio iš pažangiausios technologijos medžiagos RAU-FIPRO®, suteikiančios jam ypatingo stiprumo, dėka nesusidaro vadinamieji „šalčio tiltai“, dėl ko šilumos rodikliai pasiekia aukščiausią lygį. Tai langui suteikia ir puikias antistatines savybes. unikalios langų profilių sistemos GENEO dėka sumažinsite energijos praradimą per langą net iki 76%. O štai kiek kitokią langams išvaizdą suteikia suapvalinti, nuožulnūs langų kampai, nes savo aplinkoje esame įpratę dažniausiai matyti tik smailius, griežtos formos lango kampus. kad į patalpas patektų kuo daugiau šviesos, šiems gaminiams suprojektuotas maksimalus bendras matomas plotis – 115 m.

Išskirtiniais bruožais pasižymi REHAU NORDIC-DESIGN sistema: ne tik itin siaurais profiliais, bet ir gebėjimu atsidaryti į išorės pusę. O štai REHAU Brillant-Design profiliai gali būti bet kokios spalvos, kurią galima pasirinkti iš 15 medžio imitacijos spalvų, bei daugiau nei 150 spalvų pagal RAL gamą. Reikiamos spalvos, tinkančios pagal supantį dizainą, gali būti pritaikomos ir išorės, ir vidaus profiliams.