Stiklo paketai

Kai prireikia naujų langų, juos renkantis gamintojai iš karto klientų pasiteiraus „Kokių stiklo paketų pageidausite?“. Atsakyti apie langus nieko neišmanančiam žmogui bus tikrai problematiška, todėl geriau prieš užsakant pasidomėti, kuo ypatingi vienokie ar kitokie stiklo paketai, kad saviems langams pasirinkti pačius geriausius. Žinoma, naudingiausia šias žinias gauti iš profesionalių specialistų, šioje srityje galinčių ne tik įkyriai rekomenduoti savo prekes, bet ir suteikti naudingų žinių. Taigi, pirmiausia neskubėkite užsakyti langus su siūlomais stiklo paketais ir mokėti piniginio įnašo, bet surinkti kuo daugiau naudingos informacijos ir finalinį sprendimą priimti tik viską gerai įvertinus.

Stiklo paketai gali būti:

  • Izoliuojantys šilumą;

Kuo šiltesnį stiklo paketą pasirinksite, tuo mažiau teks išleisti pinigų šildymui. Geriausiai šilumą sulaiko trijų stiklų paketas. Taip pat, kad kuo geresnį rezultatą pasiekti, vertėtų rintis selektyvinius stiklus. Maksimaliai išsaugoti šilumą padeda atstumo tarp stiklų optimizavimas (vertingiausias yra 16-20mm). Kad langai pasižymėtų maksimalia izoliacija, rekomenduojama tarpus tarp stiklų užpildyti inertinėmis dujomis – argonu ar kriptonu. Jei sudėtinga pasirinkti tarp įvairiausių stiklo paketų, verta įsiminti šią formuluotę, kuri geriausiai apsaugos, kad šiluma iš namų nepatektų į lauką: pasirinkite dviejų kamerų stiklo paketus su dviem selektyviniais stiklais bei juos užpildykite dujomis.

  • Izoliuojantys garsą;

Kitas didelis langų vartotojų poreikis – kad langai būtų maksimaliai sandarūs ir į namus nepraleistų jokio pašalinio, iš gatvės kartais itin smarkaus triukšmo, dulkių. Kad stiklo paketai apsaugotų nuo jo, reikėtų: kuo didesnio stiklo, naudoti skirtingų storių stiklus, juos izoliuoti garso plėvele (įterpiama tarp stiklų, beje ji taip pat užtikrina saugumą), išlaikyti kuo didesnį atstumą tarp stiklų (16-20mm), o tarp jų įleisti specialias dujas.

  • Dekoratyviniai;
  • Pasižymintys saugumu;

Saugumui užtikrinti galima pasirinkti stiklo paketus, kuriuose naudojami grūdinti, laminuoti arba viela armuoti stiklai.

  • Kontroliuojantys saulę.

Tai specialūs stiklo paketai, kurio išorinis stiklas yra užtamsintas, refleksinis arba saulės kontrolės stiklas. Taip pat apsaugai nuo saulės kaitros galima rinktis tonuotą ar dažytos masės išorinį stiklą arba su atspindinčia danga. Patalpoms su itin didžiuliais langais galima rinktis naujovišką stiklą, beveik nesiskiriantį nuo skaidraus, tačiau savo slapta funkcija atspindintį saulės spindulius ir jų nepraleidžiantį į vidų.

Savaime suprantama, kad daugiausia užsakovų norėtų, jog jų languose sumontuoti stiklo paketai turėtų daugelį iš aukščiau išvardintų savybių. O tai, beje, visai įmanoma!