Vokiški langai

Pirmiausia mūsų tautiečiai, rinkdamiesi bet kokias prekes ar paslaugas, teiraujasi, kokioje šalyje tai yra pagaminta. Taigi, jei Lietuvoje montuojami vokiški langai, tai dar nereiškia, jog pasirinkote Vokietijoje pagamintus langus – Lietuvoje jie jau daugelį metų puikiausiai gaminami ir yra pelnę nemažai teigiamų įvertinimų. Kodėl jie taip įvardijami, juk visai galėtų užsitarnauti kaip gimtosios šalies kokybiška produkcija? Būtent vokiški langai mūsų tautiečių rankomis yra gaminami Lietuvos cechuose, bet panaudojant itin pažangią, modernią vokiečių technologiją, kurioje visos langų savybės suderintos maksimaliai, kad vartotojas gautų pilnai jį tenkinantį produktą visomis prasmėmis. Taigi kuo ypatingi vokiški langai?

Pirmiausia, vokiški langai atitinka terminą „kokybė“, žinoma, jei jie yra gaminami griežtai laikantis technologijos specifikos ir reikalavimų. Nes juk bet kuriuo gamybos etapu padarius esminę klaidą langas praras galbūt pagrindinį savo privalumą ir vartotojui teks metų metais keiksnoti vokiškus langus. Ar tuomet jie tikrai bus verti neigiamų atsiliepimų? Tikrai ne, nes bet kuris nekompetentingas darbuotojas gali pagaminti brokuotus langus, o jų šeimininkas vokiškus langus visiems susidomėjusiems pristatys kaip itin prastus ir niekam netinkamus. Taigi – pirmiausia, jei domina vokiški langai pagal savo teigiamas savybes, būtina surasti tinkamus jų gamintojus.

Vokiški langai gali būti gaminami iš įvairiausių medžiagų ir dėl to pelnyti visiškai priešingų, tačiau teigiamų pagyrų. Vokiški langai iš plastiko pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu, visiškai minimalia priežiūra, atitinka aukščiausius garso bei šilumos izoliacijos reikalavimus. Tokie langai gali būti gaminami ir iš grynos medienos, tuomet jie bus išskirtinės išvaizdos, nes medis pasižymi šiluma, jaukumu, natūralumu. Tačiau mediniai langai, ar jie būtų iš klijuotos medienos, ar iš grynos, visuomet laikas nuo laiko turės būti perdažomi ar perlakuojami, nes veikiamas klimato sąlygų medinis paviršius keičia išvaizdą, ima pelyti, pūti ir tampa ne tik nebegražus, bet ir nebesandarus, todėl visiškai nebetinkamas naudojimui. Taigi mediniai vokiški langai lyginant juos su plastikiniais, turi žymiai mažiau privalumų, nes net ir naudojant pačią tinkamiausią medieną teks juos tinkamai ir gana nepigiai šeimininkams prižiūrėti.

Mūsų įmonėje pagal vokišką technologiją gaminami vokiški langai pasižymi aukščiausia kokybe, nes naudojame REHAU (Vokietija) aukščiausios kokybės plastikinius profilius. O langų gamyboje naudojami ROTO-FRANK (Vokietija), G-U (Vokietija) patikimi langų ir durų apkaustai ilgą laiką vartotojams neteikia jokių problemų, kas yra labai svarbu vertinant pasirinktus langus.