Apie mus

Lorem ipsum tai

aboutus

Trumpai apie įmonę „Lanreta”

hr

KUO GYVENAME?

“LANRETA” – tai patikimumo ir kokybės simbolis, kurio tikslas – nauda klientui. Mes orientuojamės ilgalaikei plėtrai, ignoruodami trumpalaikę naudą, todėl savo partneriais ir medžiagų tiekėjais pasirinkome geriausius Europos gamintojus arba jų atstovus Lietuvoje:

  • REHAU (Vokietija) aukščiausios kokybės plastikiniai profiliai.
  • ROTO-FRANK (Vokietija), G-U (Vokietija) patikimi langų ir durų apkaustai.

Kokybė ir patikimumas, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas, elegancija ir praktiškumas – tai mūsų gaminių savybės, garantuotos gamybos standartais ir SPSC sertifikatais, periodiniais laboratoriniais išbandymais ir daugiamečiais eksploataciniais rodikliais.

Kokybė – tai ne tik gaminių ir paslaugų kokybė, bet ir griežtas užsakymų atlikimo terminų laikymasis.

Aukštos kvalifikacijos įmonės specialistai ne tik konsultuoja, bet ir padeda klientui rasti priimtiniausią ir optimaliausią problemos sprendimo variantą. Jie pateiks išsamią informaciją apie firmos “LANRETA” gaminius ir paslaugas, bus kompetentingi Jūsų partneriai gaminių eksploatavimo eigoje.

Mes ne tik gaminame langus, mes apgaubiame Jus šiluma ir jaukumu. Ir jeigu Jūs ieškote kokybės, patikimumo ir elegancijos optimalaus santykio, jeigu mėgstate komfortą ir žinote pinigų vertę – maloniai kviečiame į firmą “LANRETA”.

about